اخبار تبریز

تساوی شهرداری تبریز و گل گهر سیرجان در بازی پربرخورد

به گزارش آذری پرس تیم فوتبال شهرداری تبریز از ساعت 14:30 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف گل گهر سیرجان رفته و به تساوی یک-یک با این تیم رضایت داد.

در این بازی شاگردان وینگو بگوویچ شروع بهتری نسبت به تیم میزبان داشتند اما شهرداری تبریز رفته‌رفته موفق شد نبض بازی را در دست گرفته و در دقیقه 10 بازی دروازه تیم مهمان را توسط امیرحسین طاحونی باز کند.

پس از این گل، هر دو تیم موقعیت‌هایی برای باز کردن دروازه یکدیگر داشتند که این موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت و شهرداری تبریز توانست با حفظ اختلاف یک گل، با برتری یک-صفر نیمه نخست را به پایان برساند.

در نیمه دوم بازی، تیم میزبان شروع خوبی داشت و توانست بازی را کنترل کند اما مدافع این تیم روی یک اعتراض با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شده و زمین بازی را ترک کرد. یک دقیقه پس از اخراج بابک نوین و در دقیقه 58، پیمان رنجبری موفق شد گل تساوی را برای تیم مهمان به ثمر برساند.

موقعیت‌های دو تیم در ادامه بازی نیز بی‌ثمر بود و دیدار شهرداری تبریز با گل گهر سیرجان با تساوی یک-یک به پایان رسید.

در این دیدار تیم گل گهر سیرجان در ابتدا با کاپیتانی بهمن کامل به میدان رفت اما در اول نیمه دوم بازوبند به مهرداد آوخ رسید. پس از ورود عباس پور خسروانی به زمین بازی نیز این بازیکن بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست تا تیم مهمان در این بازی 3 کاپیتان داشته باشد.

در دقیقه 60 بازی، احد میزرایی پس از ضربه بازیکن گل گهر به توپ و باز کردن دروازه شهرداری پس از سوت داور، نسبت به این موضوع اعتراض کرد که مجید محمدی، داور  این دیدار، سرپرست تیم میزبان را اخراج کرد.

این دیدار در حالی پربرخورد دنبال شد که داور بازی از اواسط نیمه دوم کنترل بازی را ازدست‌داده بود.

تبلیغات : طراحی سایت حرفه ای | سفارش سئو | رپورتاژ آگهی | مراکز خرید اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *